Як замовити меблі

Купівля нових меблів для багатьох з нас обертається справжнім головним болем. Основними моментами, що викликають складності – це висока ціна та відсутність відповідного дизайну. Особливо актуальні ці нюанси для людей, що живуть в квартирі або будинку нестандартного планування. У цьому, та інших випадках, коли ви не можете знайти потрібні вам меблі, на допомогу прийде компанія PAN-Mebel. Ми працюємо в сфері виробництва меблів більше десяти років, а основним нашим напрямком є ​​розробка проектів за індивідуальними розмірами. З початку заснування нашої компанії ми поставили за мету – виконувати всі побажанням клієнтів, і не відступаємо від цієї мети. Якщо вам потрібно замовити меблі в Івано-Франківську, вибір нашої компанії – це оптимальне рішення.

І ось чому:

 Меблі виробляються за індивідуальними розмірами, а значить, вона ідеально впишеться в нестандартне планування;

Ви отримуєте можливість замовити меблі недорого, при цьому, всі меблі відрізняється високою якістю та оригінальним дизайном;

Оформлення буде унікальним, бо ми ніколи не створюємо два однакових вироби;

Ми працюємо не тільки в Івано-Франківську, в по всій Івано-Франківській області, тому зробити замовлення можна в будь-який населений пункт;

На всі роботи нами надається гарантія, за бажанням замовника, можливо після-гарантійне обслуговування.

Переваги виготовлення меблів на замовлення

Вибираючи меблі на замовлення для будинку, квартири або офісу, ви отримуєте цілий ряд переваг:

Ви можете надати ескіз або фотографію меблів, і наші фахівці разом з Вами обговорять всі нюанси і тонкощі індивідуального проекту

Ціна завжди нижче, ніж у продавця

Ви маєте можливість провести контроль якості практично на всіх етапах виробництва

Широкий вибір матеріалів та фурнітури дозволять виготовити неповторні та функціональні меблі

Наші вироби завжди впишуться в розміри ваших приміщень з точністю до сантиметра

Гнучка цінова політика на матеріали допоможе уникнути зайвих витрат.

Готова меблі, які продаються в магазинах, позбавлена ​​всіх даних переваг.

Меблі на замовлення від виробника PAN-Mebel

Меблі на замовлення можна зробити для будь-якого приміщення – передпокою, коридору, кухні, ванної кімнати або спальні. Залежно від особливостей планування і побажань замовника, ми розробляємо дизайн. Тут потрібно акцентувати увагу на тому, що меблі на замовлення створюються у повній координації з замовником, щоб готові вироби в повній мірі відповідали побажанням та дизайнерським ідеям клієнта. Наші можливості дозволяють створювати найскладніші гарнітури – для спальні, передпокою чи кухні. Не існує проекту, за який ми б не взялися.

Якщо клієнт хоче замовити меблі, але не може визначитися з дизайном, ми обов’язково підкажемо – які дизайнерські ідеї в моді в цьому сезоні. При розробці проекту ми обов’язково використовуємо дизайнерські прийоми, щоб зробити інтер’єр приміщення затишнішим. Наприклад, для маленької кімнати ми радимо світлу обробку шафи, по можливості, декорування фасадів дзеркальними поверхнями. Таким чином, візуальне оформлення нерозривно пов’язано із плануванням майбутнього інтер’єру.

Замовити меблі за доступною ціною від виробника

Основна перевага, яким відрізняється меблі на замовлення – можливість замовника впливати на вартість майбутнього меблевого виробу. або його окремих елементів. Залежно від того, чого бажає клієнт, ми пропонуємо бюджетні, але оригінальні рішення. Наприклад, навіть найпростішу шафу-купе, декоровану фасадами з ДСП, можна зробити яскравішою, правильно обираючи кольорову гамму.

Щоб знизити вартість ми рекомендуємо – які комплектуючі та фурнітуру краще вибрати, щоб при цьому не постраждало якість та функціональність. Для більш дорогих виробів ми використовуємо дзеркальні фасади, які можуть бути декоровані малюнками, нанесеними способом фотодруку або піскоструйною обробкою. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, прагнемо створити меблі на замовлення недорого, яка буде відрізнятися стильним оформленням, довговічністю та практичністю. Звертайтеся, ми завжди готові до нових замовлень!