Виклик дизайнера-замірника фото

У Вас немає часу на пошук меблів? Замовте кухню або інші меблі не виходячи з будинку чи квартири! Фірмовий сервіс студії PAN-Mebel виклик дизайнера-замірника, дозволить вам в один день не виходячи з дому отримати повний комплекс послуг. Що важливо – без втрати часу і сил на відвідування мебельних салонів для складання дизайн-проекту. 

Наш фахівець у зручний для Вас час заміряє приміщення, дасть необхідні рекомендації по розводці труб водо- та газопостачання, розташуванню розеток для підключення побутової техніки та вимикачів. Ви отримаєте консультацію щодо розміщення кухонного гарнітура та інших меблів на замовлення з оптимальним розташуванням всієї побутової техніки.

Виклик дизайнера-замірника фото 2

Після обговорення всіх деталей і особливостей простору приміщення створюється комп’ютерний дизайн-проект з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Дизайнер студії  PAN-Mebel створить індивідуальний проект ваших меблів. На основі даних про розміри приміщення, а також ваших побажань по дизайну і стилістиці. Ми запропонуємо модель меблів, що максимально відповідає вашим потребам, створимо 3D-проект, що дасть змогу уявити, як будуть виглядати ваші майбутні меблі.  Дизайн-проект дозволить Вам візуально оцінити переваги меблів, її технічні і функціональні особливості. Далі відбувається розрахунок вартості меблів, обговорюється та погоджується дата їх доставки і монтажу. 

Якщо вас повністю влаштовує запропонований варіант, укладається договір і вноситься передоплата в розмірі (від 50% від вартості замовлення). 

Вартість послуги

Шановні відвідувачі нашого сайту, якщо вас зацікавила послуга виклик дизайнера-замірника, залиште заявку і протягом 24 годин наш представник зв’яжеться з вами, щоб уточнити дату і час візиту. Вартість послуги Виклик дизайнера-замірника в разі оформлення замовлення БЕЗКОШТОВНА!

Телефон для залишення заявки на виклик дизайнера замірника:

+38 (098) 953-45-40.

Зателефонуйте, щоб скористатися унікальною послугою виклик дизайнера-замірника і отримати дизайн-проект меблів для кухні абсолютно безкоштовно. А також довідатися про інші вигідні акції та пропозиції від студії меблів PAN-Mebel.

 

Виклик дизайнера-замірника

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *