Викликати дизайнера UrbanWood-фото

У Вас немає часу на пошук меблів? Замовте кухню або інші меблі не виходячи з будинку чи квартири! Фірмовий сервіс студії сучасних меблів UrbanWood виклик дизайнера, дозволить вам в один день не виходячи з дому отримати повний комплекс необхідних послуг. Що важливо – без втрати часу і сил на відвідування меблевих салонів для складання дизайн-проекту. 

Виклик дизайнера-замірника фото

Наші фахівці у зручний для Вас час заміряють приміщення, дадуть необхідні рекомендації щодо розводки труб водо- та газопостачання, розташуванню розеток для підключення побутової техніки та вимикачів. Ви отримаєте консультацію щодо розміщення кухонного гарнітура та інших меблів на замовлення з оптимальним розташуванням всієї побутової техніки.

Виклик дизайнера-замірника фото 2

Після обговорення всіх деталей і особливостей простору приміщення створюється комп’ютерний дизайн-проект з урахуванням всіх ваших вимог і побажань. Дизайнер студії  сучаних меблів UrbanWood створить індивідуальний проект ваших меблів. На основі даних про розміри приміщення, а також ваших побажань по дизайну і стилістиці. Ми запропонуємо модель меблів, що максимально відповідає вашим потребам, створимо 3D-проект, що дасть змогу уявити, як буде виглядати інтер’єр у майбутньому. Дизайн-проект дозволить Вам візуально оцінити переваги меблів, їх технічні і функціональні особливості. Далі відбувається розрахунок вартості меблів, обговорюється та погоджується дата їх доставки і монтажу. 

Якщо вас повністю влаштовує запропонований варіант, укладається договір і вноситься передоплата в розмірі (від 25 % від вартості замовлення). 

Викликати дизайнера UrbanWood фото 2

Вартість послуги

Шановні відвідувачі нашого сайту, якщо вас зацікавила послуга виклик дизайнера, залиште заявку і протягом 24 годин наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб уточнити дату і час візиту. Вартість послуги Виклик дизайнера БЕЗКОШТОВНА!

Телефони для залишення заявки на виклик дизайнера: 

+38 (067) 878 88 68 (Viber, Telegram).

Ви також можете залишити заявку на Viber, Telegram, у Facebook Messenger – @UrbanWood.ua та Instgram Direct – @urbanwood.ua.

Телефонуйте або дописуйте нам, щоб скористатися унікальною послугою виклик дизайнера і отримати дизайн-проект меблів для кухні абсолютно безкоштовно. А також довідатися про інші вигідні акційні пропозиції від Cтудії сучасних меблів UrbanWood.

Виклик дизайнера-замірника

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *