Цікаві факти про кухні UrbanWood фото

Кухня – це, мабуть одне з найважливіших місць у будинку. Тут не тільки готують і їдять. Саме тут найчастіше збирається вся родина. На кухні сваряться, миряться, обговорюють останні події і новини. Існує безліч цікавих фактів про кухні. І ось кілька з них.

Факт перший

Приміром, чи знали ви, що до 1717 року кухню на території Русі називали поварня? А саме слово «кухня» має латинське походження. Безпосередньо в слов’янську мову це слово прийшло з німецької. І перекладається воно як приміщення для приготування їжі.

Факт другий

Населення Землі, щоденно займаючись приготуванням їжі, в середньому проводить на кухні не менше 3 трильйонів годин. Ви тільки вдумайтеся, наскільки це багато!

Факт третій

А скільки курйозних ситуацій відбувається на кухнях – і не злічити! Іноді з не найприємнішими наслідками. Так одного разу британського водія Еріка Вільямсона заарештували за те, що він вирішив поснідати на своїй кухні оголеним. Літня жінка, яка прогулюювалася неподалік, побачила Еріка у вікні. Видовище їй дуже їй сподобалося, і вона викликала поліцію, вважаючи поведінку Еріка хуліганською. Благо, в результаті Вільямсон відбувся усним попередженням.

Факт четвертий

Тепер кухню можна підвісити навіть на дерево. Так в Швейцарії винайшли будинок-кулю, в якому легко поміщається 2 людини. Його можна спустити на воду, прикріпити до будівлі або дерева. В такій кулі є батарея живлення, якої вистачить на 40 годин освітлення і 30 хвилин готування. Коштує диво-будинок не так вже й багато – близько 3 000 доларів.

Факт п’ятий

На кухнях різних країн світу часто присутні далеко не одна і та ж побутова  техніка. Так на кухні в Києві майже в обов’язковому порядку ви знайдете телевізор. Як же інакше? Господиням під час готування не так нудно. Та й зручно – дивитися улюблену передачу, не відриваючись від вечері. Але далеко не в кожній українській сім’ї на кухні ви знайдете тостер. Хоча в Америці і на Заході більшість людей не уявляють своєї кухні без нього. І скоріше готові відмовитися від телевізора, ніж від смачного підсмаженого хліба.

А ось що стосується якості, то тут кухні вітчизняних виробників нітрохи не поступаються за якістю західним. І студія сучасних меблів UrbanWood – яскраве тому підтвердження.

Цікаві факти про кухні

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *