Шафи-купе звільняють простір фото

З недавніх пір в боротьбу за квадратні метри в наших домівках вступили шафи-купе. Багато з нас, проживаючи в компактних стандартних квартирах, часто задаються питанням про те, куди ж скласти речі. І звичайно мова йде не тільки про предмети одягу, а й про більш громіздкі речі, такі, як прасувальна дошка або пилосос, які нікуди помістити.

Шафи-купе в інтер’єрі

Але рішення може бути зовсім простим. На місце старих незручних меблів потрібно поставити шафу-купе. Сучасні меблі виробляються з міцної ЛДСП, яка не поступається за якістю деревині, але при цьому легко піддається обробці. А покриття таких шаф може побут дуже різним. Це і шпон, і меламін і навіть ламінат. Такі шафи-купе можна встановлювати не тільки в передпокої. Вони відмінно замінять частину спального гарнітура або прикрасять вітальню. При цьому будуть виглядати не громіздким масивом меблів, а цікавою частиною кімнати, з гарними малюнками, дзеркалами і відкритими поличками для прикрас. І в кімнаті – нічого зайвого. Саме завдяки такій різноманітності шафи-купе відмінно можуть вписатися не тільки в сучасний стиль, а й стати прикрасою інтер’єру в будь-якому стилі.

Економія простору

Крім гарної місткості шаф, ще однієї їх перевагою є можливість вбудувати таку шафу в будь-який простір. Особливо цінним це рішення є, коли вони вбудовуються в кут кімнати і при цьому не втрачається ні сантиметра простору. З огляду на те, що обсяг шафи-купе більш, ніж в два рази, перевищує обсяг звичайної шафи, економія очевидна. Двері у таких шаф розсувні, тому їх відкриття теж не перекриває рух по кімнаті.

Для того щоб були зручні полички, розташовані вгорі шафи, існують спеціальні компактні сходи або механізми для зручного користування ними. Але, що найцікавіше, в таких шафах може поміститися не тільки одяг і господарські предмети. У них може заховатися розкладне спальне місце зі зручною тумбочкою поруч або повноцінний робочий кабінет. А якщо в дверях такої шафи будуть вбудовані дзеркала, то вони візуально збільшать кімнату і зроблять її світлішою.

Тому навіть в маленькій кімнаті можна розмежувати зони користування, а при прийомі гостей приховати все непотрібне в шафі, і вийде маленька зручна вітальня.

Шафи-купе звільняють простір

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *