Меблі в дитячу та їх особливості фото

Меблі в дитячу – це перш за все радість і відповідальність. Вони повинні відповідати всім потребам і бути помічниками у складних повсякденних клопотах. Тому до їх вибору слід підходити уважно, зважаючи як на індивідуальні особливості малюка (чи вже школяра), так і на унікальність самої кімнати. Наявність вільного простору, колір стін, покриття підлоги – все це важливі деталі, які не слід опускати.

Згадайте своє дитинство. Скільки було невідомого і водночас цікавого. Звичайний листок паперу міг перетворитися на корабель чи літак, а шафа могла бути найміцнішою фортецею. Все хотілось дізнатись, спробувати, відкрити. І з однієї сторони це захоплююче, а з іншої заставляє нас задуматись про безпеку, зручність і функціональність якими повинні володіти ваші майбутні меблі для дитячої кімнати.

Проектуйте меблі в дитячу разом

Думка вашої дитини є важливою. Вибираючи меблі для дитячої кімнати спробуйте обговорити кожну вашу ідею, зобразити її. Згадайте, що більше подобається вашому малюку. Можливо, якийсь улюблений герой мультфільму чи гравець футбольної команди. А може кращим варіантом оформлення кімнати буде в стилі Зоряних Війн чи морських пригод. Все це треба обдумувати, відштовхуючись від того чим цікавиться ваш малюк, як він проводить свій вільний від сну час.

Звичайно, потрібно розуміти і вікові особливостей дитини. Від 1 до 5 років, при виборі меблів, краще більше уваги приділити безпеці дитини. В дитячій не має бути жодних гострих кутів, столи і стільці повинні бути виготовлені згідно до росту малюка. Основне завдання – це зробити все максимально безпечним і захоплюючим.

Якщо ж це вже шкільний вік, тоді практичний варіант буде більш доцільним. Більше поличок, журнальний чи комп’ютерний столик, тумбочки, де можна поскладати необхідні речі чи іграшки, які більше не використовуються. Наші провідні дизайнери розроблять проект дитячої кімнати для вас на будь-який смак. Від ігрових і яскравих кімнат, до більш стриманих. Кожен зможе почерпнути щось своє і знайти для себе трішки натхнення.

Турбота як частина дизайну меблів для дитячої кімнати

Звернувшись до нас ви отримаєте гарантію якості, тому за безпеку, екологічність і комфорт вам не доведеться переживати. З нашим дизайнером ви можете підібрати як вже існуючі проекти, так і створити свій неповторний стиль для дитячих меблів. Ми готові підтримати ваші ідеї та дати корисні поради на будь-якому з кроків вибору. Для того щоб ваші меблі в дитячу були адаптовані під потреби малюка та відповідали всім вимогам та канонам щодо безпеки, екологічності та неперевершеного дизайну.

Меблі в дитячу кімнату та їх особливості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *