Напевно, кожному знайоме відчуття,- «Фух, нарешті, ми закінчили ремонт!» Здихаємо з полегшенням після, ніби то, найважчого етапу. Проте тут виникає, ще один, не менш клопіткий ряд інших завдань: «Як облаштувати кімнати?», «Який вибрати дизайн інтер`єру?», «Які обрати меблі?»

Меблі для вітальної на замовлення в Івано-Франківську

Меблеві стінки, шафи-купе, навісні полиці нині є найоптимальнішими і затребуваними предметами облаштування житла, зокрема вітальної кімнати.

Скажімо, що, це такі собі, багатофункціональні елементи для зберігання речей, створення інтер`єру та затишку в оселі. Придбати їх, сьогодні, не складає великих клопотів, адже в наш час виробники представляють різні моделі.

Меблі для вітальної на замовлення в Івано-Франківську

«UrbanWood», як одна із провідних студій Івано-Франківська, виготовлення меблів, пропонує високоякісний облаштунок житла за власним замовленням.

Ми розробили цикл вигідних пропозицій, щоб кожен охочий мав змогу дозволити собі якісні та гарні меблі, за прийнятною ціною.

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Як вибрати та на що звернути увагу:

Розміри – головний момент вибору. Щоб не робити оселю захаращеною, а раціональною для життя.

Конфігурація – для різних приміщень – різні моделі. У меблевому світі поділять їх на: прямі, П-подібні та кутові. Останні ідеально підійдуть для великих, за площею, кімнат. Пряма композиція чудово виглядатиме у прямокутному житлі. Кутовий, у свою чергу, зробить кут вітальні функціональним.

Матеріал та фурнітура – запорука довговічності. Приділите Ви увагу натуральному дереву чи панелям з ЛДСП – особистий вибір кожного. Проте варто пам`ятати, що тільки сировина визначає якість, надійність та вартість меблів.

Функціональність – усе в одному, важливо продумати кожну деталь індивідуально. Адже, як ми знаємо, головне завдання стінок, шаф, поличок чи сервантів – зберігати речі.

Зовнішній вигляд – показник смаку господаря, а про них не сперечаються. Розробляючи меблі на замовлення потрібно враховувати і те, що вітальня – це кімната, як і для відпочинку, так і для приймання гостей.

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Таки, як не крути, а вибір меблів для вітальної кімнати потребує особливої уваги. Подумайте заздалегідь чи вони будуть вписуватись в загальний інтер`єр не кільки кімнати, а й цілої оселі.

Як буде переливатися їхня колірна гамма з іншими «учасниками» дизайну!? Замовляйте тільки якісні, надійні та практичні меблі, адже житимуть вони з Вами до наступного ремонтного дня або переїзду!

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Різноманітні стелажі, серванти, полички, столики, книжкові шафи.  Тут, нехай, фантазії не буде меж. Шафи-купе, «мобільний» чи модульний комплекти – вибирати особисто.

Чудовим варіантом стане – розділення житлової зони різними меблевими конструкціями. Так Ви, неначе, межуєте кімнату і, в доповнення, розміщуєте всі речі в зразковому порядку. Також секретною і невидимою зброєю оформлення вітальні є – коліщатка, які прикріплюють до меблів.

По – перше, Ви будете мати можливість у будь-який момент пересунути їх з місця А у місце Б. Так би мовити – нова спроба змінити планування кімнати. По-друге – практично та зручно наводити красу та чистоту, адже з легкістю Ви дістанете до всіх недосяжних місць.

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в івано-Франківську

Оформлення оселі – індивідуальний вибір кожного.

Одні купують стінки або шафи-купе з метою розмістити там багато речей, інші – мріють створити особливий, ні на що не схожий стиль житла. Хтось схиляється до думки, що краще виглядатиме масивність та солідність, а хтось – елегантність та компактність.

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Якщо Ви бажаєте ідеально облаштувати своє помешкання – то Cтудія сучасних меблів «UrbanWood» – це єдине, що потрібно! Ми допоможемо розробити та втілити в життя будь-який задум. Наші спеціалісти враховують всі важливі моменти, деталі та незначні дрібниці.

«UrbanWood» – чудова нагода зробити власну оселю універсальною та по-особливому затишною!

Меблі для вітальної кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *