Вітальня UrbanWood фото

Ця кімната ще споконвіку була особливою. Вона уособлює в собі затишок родинного вогнища, теплих розмов та вечірніх посиденьок. Ця кімната збирає до себе поласувати смачною випічкою в колі сім`ї та друзів. Тут, ми, неначе, знову діти!

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську

Столова кімната чи їдальня – в багатьох аспектах диктує нам планування усього дому. Не кожний будинок чи квартира дозволяє виділити окрему площу під облаштування такої кімнати. Здебільшого, сьогодні, її об`єднують із кухнею або вітальнею.
Щоб надалі зберігати традицію домашнього столу потрібно ретельно підійти до оформлення цієї зони власної оселі, врахувати всі нюанси та деталі.

Як говориться: «Зважити всі за і проти!»

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську1

Їдальня кімната нового покоління тільки натяком показує своє відмежування від інших житлових метрів. Орієнтуючись на власний смак та підкріпившись допомогою Студії сучасних меблів UrbanWood можна всі ідеї втілити у життя.

Сьогодні, багато хто надає перевагу об’єднанню кімнат.

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську2

В інтер`єрі це виглядає досить цікаво та, більш того, функціонально, адже тут:

• Заощаджений простір відсіє потребу бігати по кімнатах, до прикладу, накриваючи на стіл. Цей процес стане гранично зручним, якщо поєднаність буде між кухнею та їдальнею.
• Тут не знадобиться додаткова техніка. Ви з легкістю зможете переглядати один і той самий телевізор із вітальні, кухні чи їдальні.
• Можливість великого простору та їхнє використання під власні потреби.
• Більша частина житла під наглядом ока із будь-якої точки об`єднаного помешкання.

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську3

Інтер`єр їдальні повинен бути спокійним та гармонійним. Найкраще дати йому класичне зображення або виконати у стилі Прованс. Зверніть свою увагу на спокійні, нюдові кольори, стримані силуети меблів, натуральні матеріали: саме вони подарують комфорт та затишок довкола. Не перевантажуйте кімнату різними елементами декору. Сам дизайн кімнати не мусить відволікати від найголовнішого: часу проведеного з близькими людьми!

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську4

Як колись говорилося, що земля стоїть на трьох китах, так тепер подейкують, що столова кімната залежить від обраного столу, стільців та світла. Три базові елементи, які створюють інтер`єрну атмосферу. Меблевий гарнітур, по традиції, розташовують в центрі кімнати, таким чином забезпечують підхід до столу з будь-якого місця.

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську5

Важливо обрати для його виготовлення міцний та по-справжньому довговічний матеріал. Віддайте перевагу виробам виконаним із масиву деревини – дуба, ясеня чи хвойних порід. Такі меблі є еталоном не тільки престижу, а й в доглядовому комфорті.

Стильова єдність столу та стільців – принцип номер один в оформленні столової кімнати. Вони обов`язково мають підкреслювати один одного за кольором, матеріалами та формами.Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську6
Правилом гарного смаку служить розміщення в кімнаті серванту зі скляними вітринами, буфету чи комоду для зберігання посуду.
Якщо в домі є поціновувачі витриманого алкоголю, то тут функціональним придбанням стане бар або спеціальний стелаж для нього. Виграшно виглядатимуть навісні полички або ж велике дзеркало, виконані в одному стильовому рішенні, зокрема картини чи сімейні фотографії зроблять простір кімнати ще більш затишним.

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську7

Їдальня кімната на замовлення

Студії сучасних меблів UrbanWood – допоможе облаштувати Вашу столову кімнату так, щоб це було і зручно, і красиво. Наші спеціалісти не просто виготовляють меблі, вони проникаються ідеєю Вашого задуму та вкладають частину душі, щоб саме ця кімната стала улюбленим місцем для усіх рідних!Аби холодні вечори зігрівали теплі розмови! Не міркуйте довго над тим, яка повинна бути Ваша їдальня, а просто звертайтеся до нашої Студії і ми зробимо все за Вас!

Меблі для столової кімнати на замовлення в Івано-Франківську

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *