До найбільш дорогих, але при цьому найзручніших матраців для спокійного і міцного сну, відноситься матрац ортопедичний з наповненням, що називається Memory. Даний матеріал спочатку був розроблений для космонавтів, оскільки їм потрібно було зняти велике навантаження зі свого тіла в той час, коли вони перебувають в польоті. Світ зміг споглядати цей цікавий матеріал вперше в сімдесяті роки двадцятого століття. А потім, починаючи з дев’яностих років, технологію Меморі (або Memorix) стали використовувати для виробництва якісних матраців та ортопедичних подушок.

Що ж таке матраци Меморі?

Назву цей матеріал отримав з англійської мови та переклад його означає «пам’ять форми». На дотик він схожий на пружне тісто і володіє відмінною якістю: він може запам’ятовувати форму того предмета, який в нього поклали.
Перший час його виробляли тільки з нафтопродуктів, але технології нашого часу дозволяють добувати його з сировини, що має рослинне походження.

Запам’ятовування і повторення будь-якої форми здійснюється завдяки тому, що цей матеріал пластичний, у нього одночасно знижується пружність і знижується м’якість. Тому, коли будь-яка людина на нього лягає, то він, звичайно ж, провалюється. А ось потім в місцях, де створюється найменший тиск, таких як шийний і поперековий відділи хребта, місце під колінами, матрац починає відновлювати форму. І через невеликий відрізок часу спляча людина знаходиться в щільному, але м’якому корсеті. Саме завдяки такому матеріалу можна досягти найбільшого розслаблення всіх м’язів тіла і знизити тиск на наші кровоносні судини, при цьому хребет розташовується так, як потрібно по його будові.

Ще Меморі чуйно реагує на зміни температури, щільніше прилягаючи до тіла там, де температура зменшується. Але така реакція на температуру виникає тільки тоді, коли є тиск. Як тільки він припиняється, матрац набуває первісної форми. У даних матрацах, які є дуже комфортними, матеріал Меморі служить лише шаром. Тому, в залежності від наповнення, вони можуть бути досить жорсткими, але можуть бути і м’якими. Тому кожен може вибрати для себе ту жорсткість, яка для нього найбільш прийнятна. Жорсткі – матраци, в яких є кокосова стружка або ж латекс, м’які – це матраци Меморі із пружинним блоком. 

Якщо Ви хоч одного разу заснете на матраці, який запам’ятовує форму, ви відчуєте що таке міцний сон. На такому матраці ви ніколи не відчуєте дискомфорту.

Матраци з технологією Меморі – що це

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *