Кухні на замовлення ціна

У сучасній квартирі кухням відводиться одне з центральних місць. Вже давно минули ті часи, коли кухні сприймалися виключно, як простір для приготування їжі. Сьогодні на кухнях готують, приймають їжу, збираються всією сім’єю, ведуть відверті бесіди, проводять зустрічі з друзями. Сучасна кухня повинна бути не просто місцем збору людей, а безпечним і красивим простором. На жаль, не завжди можна підібрати в магазині або в салоні меблів готовий повноцінний кухонний гарнітур, який би повністю влаштував ваші потреби. А тому,  цілком логічно буде вибрати кухні на замовлення, ціна на які може бути на порядок нижчою готового кухонного комплекту меблів.

Кухні за індивідуальним проектом – це широкий простір можливостей

Купити кухні під замовлення в студії UrbanWood в Івано-Франківську – вигідно. В чому ж полягає вигода?
Коли людина приходить в магазин меблів, то йому пропонують вже готові варіанти по збірці, комплектації та кольору. Кухні на замовлення дозволяють людині обирати. Обирати той варіант наповнення кухонних меблів, який вам найбільше підійде по дизайну, ціні та якості. Починаючи від фасадів та стільниці, закінчуючи самою звичайною ручкою чи петлею. 
– Можна замовити кухню з фасадом з плити ДСП, ціна на них становитима від 4 000 грн. за 1 м.п.
– Можна також вибрати кухні з фасадом МДФ – від 6 000 грн. за 1 м.п.
– Кухні з акриловими фасадами коштуватимуть від 8 000 грн. з 1 м.п. – Кухні з масиву від 10 000 грн. за 1 м.п. 
– Можна обрати фурнітуру економ класу – GTV, середнього класу – Muller, Hafele, чи елітну Blum, Hettich тощо. 
Ціна кухонного гарнітура може коригуватися і залежатиме від безлічі факторів. (фурнітура, стільниця, висота верхніх тумб, ручки, направляючі, петлі, додаткові елементи декору, тощо).  
Іншими словами, ціна на кухні на замовлення може збільшуватися або знижуватися в залежності від платоспроможності покупця та його вибору. Клієнт завжди може додатково придумати декорування або ж прибрати додаткові елементи, змінити на кращу та якіснішу фурнітуру, тощо. 
На кухні з масиву ціна зазвичай найдорожча. Це і зрозуміло оскільки натуральний матеріал, з якого виготовляється таку кухня не може коштувати дешево.
Також, ми виготовляємо кухні з корпусом з фанери, яка є набагато екологічнішим матеріалом від стандартного ЛДСП, з якого виготовляють стандартні меблі.

Кухні на замовлення – ціну ви обираєте самі

Отже послуга кухні на замовлення дає вам вибір замовити як елітні дорогі кухні, середній варіант, або натомість недорогі кухонні гарнітури. Для кожного клієнта можна знайти оптимальне рішення і підібрати цікавий варіант, який на 100% влаштує вас як з естетичного так і фінансового боку.
Крім того, кухні на замовлення – це завжди ексклюзивно. Разом з дизайнером складається для клієнта проект майбутнього шедевра, продумуються всі деталі. Враховується індивідуальне планування квартири, загальний стиль інтер’єру, враховуються інші побажання замовника.
Вам потрібна кухня для великої родини, а, значить, максимально містка, а можливо підійде більш дешевий варіант з мінімальною кількістю шафок та тумб?

Ціна кухні від студії UrbanWood

Ми гарантуємо, що вам вистачить тієї суми, яку ви приготували для купівлі кухні. Ціни на кухні на замовлення від студії UrbanWood цілком доступні. Телефонуйте і замовляйте меблі для кухні у нас, і ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені своїм вибором. 

Кухні на замовлення – ціна в Івано-Франківську

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *