Комп'ютерні столи на замовлення

Здається – що може бути простіше покупки комп’ютерного столу? Просто вибираємо відповідний дизайн і купуємо. Але, на практиці, все виявляється трохи складніше. Перше, що може не підійти в готових меблів – габарити, що не відповідають розміри приміщення.
Кращим вирішенням цього питання є комп’ютерні столи (Івано-Франківськ) створені на замовлення.

Компанія PAN-Mebel пропонує виробництво комп’ютерних столів недорого, будь-якого дизайну і конфігурації. Класика, модерн, хай-тек – незалежно від стилю, якому ви віддаєте перевагу, ми створимо комп’ютерний стіл на ваше замовлення, який не тільки підійде за розмірами приміщення, але і впишеться в будь-який інтер’єр.

Комп’ютерні столи на замовлення

Рішення замовити комп’ютерний стіл відкриває перед замовником вагомі переваги:

✓  Можливість вибору унікального дизайну;
✓  Розширення функціональності меблів;
✓  Вибір матеріалів, які підходять за ціною і зовнішнім виглядом.

При розробці проекту ми враховуємо всі побажання клієнта, особливості планування. Наприклад, для невеликої кімнати ми можемо запропонувати виготовлення кутового комп’ютерного столу. Таке розташування, доповнене функціональністю меблів, звільняє більше вільного простору.

Замовити комп’ютерний стіл

Компанія PAN-Mebel закуповує все матеріали і фурнітуру у виробників, тому ми можемо дозволити собі знизити ціни на готові вироби. На додаток до економії фінансів, комп’ютерні столи під замовлення відрізняються ще одною вагомою перевагою – вони повністю відповідатимуть вашим вимогам. При розробці проекту нами враховуються не тільки побажання замовника, а й особливості цього різновиду меблів. Сидіти і працювати за таким столом повинно бути зручно, при тривалій роботі за комп’ютером в спині не повинно виникати напруги. Тому на етапі розробки проекту враховуються не тільки габарити приміщення, а й особисті фізичні дані людини, який буде за ним працювати.

Комп’ютерні столи на замовлення в Івано-Франківську

Комп’ютерний стіл може оснащуватися додатковими поличками – для принтера, сканера та іншої техніки, в нього можуть бути інтегровані додаткові шафки. Оригінальне рішення – комп’ютерний стіл, об’єднаний з шафою. Подібне поєднання не тільки виглядає незвично, але і економить простір. Для зниження вартості проекту ми пропонуємо використовувати бюджетні матеріали: пластик, ДСП. Правильно підібрані кольорові гами, естетична фурнітура, допомагають створити меблі привабливого дизайну, за якої буде дуже зручно працювати.

Комп’ютерні столи на замовлення 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *