Фурнитура для мебели

Людина все своє життя прагне до зручності і комфорту, навіть в аскетизмі. А меблі, які оточують нас вдома, на роботі і на відпочинку дозволяють максимально підняти ці два показника на високий рівень. На сьогоднішній день різноманіття меблів вражає уяву. Різні стилі і дизайн, велике розмаїття видів призначення. Офісні меблі та меблі для дому, меблі для барів і ресторанів, меблі для лікарень, готелів і пансіонатів, і ще багато різних меблів, перераховувати види яких не має сенсу. Варто визнати тільки одне, що виготовлення всіх цих меблів неможливе без однієї «дрібниці» – фурнітури для меблів.

Фурнітура для меблів – види

Так що ж таке ця «дрібниця»? Багато хто помилково вважає, що фурнітура для меблів – це ручки, замки та різні петлі. Частково це правда, але це далеко не весь список. Каталоги виробників налічують десятки тисяч позицій, і щоб не загубитися у всьому цьому розмаїтті, фахівці умовно поділяють всі ці вироби на два види – кріпильна фурнітура та лицьова фурнітура.

До першої, кріпильної фурнітури, відносяться деталі і механізми, за допомогою яких здійснюються рухливі і не рухливі з’єднання елементів меблів. Сюди входять стяжки, петлі, висувні і розсувні системи, кронштейни і тримачі, системи підйому і багато іншого.

До лицьової фурнітури відносяться деталі, які знаходяться з внутрішнього або зовнішнього боку меблів. Вони несуть різні корисні функції або служать для декору меблів. До даної категорії відносяться ручки і замки, різні меблеві опори, вішалки та карнизи, різноманітні секції для посуду або білизни, вбудоване освітлення для меблів. У свою чергу, ці дві основні категорії меблевої фурнітури поділяються на безліч підкатегорій. Наприклад, прості меблеві ручки бувають різної форми і конфігурації – це ручки-скоби, ручки-підвіски, ручки-кнопки, ручки-планки, не кажучи вже про різноманітність застосовуваних матеріалів з яких вони виготовлені.

Виробники меблевої фурнітури

Само собою якість і термін експлуатації меблів безпосередньо залежать від якості використовуваної фурнітури. Вона повинна мати високий запас міцності, відповідати стандартам і бути сертифікованою в Україні. При виготовленні меблів ми не використовуємо «творіння» цеховиків з Китаю та Туреччини, а працюємо тільки з перевіреними виробниками фурнітури, якість якої випробувано часом.

Це такі виробники як Blum, Hettich, Hafele, Muller і Linken System. Як водиться, кожен з них має свою цінову політику і «свій коник» у виробництві, але в цілому є виробником якісної продукції. Нижче представлені каталоги фурнітури від виробників, з якими Ви можете ознайомитися, а більш детальну інформацію можна отримати у наших фахівців. Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення в співвідношенні ціна – якість. Так що б виготовлені нами меблі служили вам довгі роки, і при цьому залишалося зручним і комфортними.

Фурнітура для меблів

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *