Дизайн кухні з масиву фото

Не буде перебільшенням твердження, що кухня – одне з найважливіших приміщень в будинку. Тому її вибір та дизайн вимагає особливої ​​ретельності, оскільки тут потрібно з’єднати красу і практичність. Сьогодні важко назвати провідні стилі кухні, оскільки інтер’єрна мода демократична, і все ж дизайнери виділяють топ-5 дизайнів кухні з масиву. В студії меблів PAN-Mebel ви можете замовити дизайн кухні з масиву дерева на будь-який смак, що буде в подальшому виконаний і втілений в життя нашими майстрами.

Скандинавський стиль

Скандинавський стиль – приваблює тим, що його можна створювати як у великому будинку, так і в стандартній хрущовці або в невеликій студії. Він відрізняється практичністю, функціональністю, простотою, строгістю форм і чіткістю ліній. При цьому обов’язковим э використання натуральних матеріалів: дерева або каменю для оздоблення.  Ви можете замовити гарнітур, який буде виготовлений з якісного дерева, а майстри підкреслять його структуру. Меблі матимуть простий і лаконічний вигляд, але виглядатимуть досить дорого та вишукано. Оскільки жителі скандинавських країн люблять відкриті полиці, Вам будуть запропоновані ці предмети інтер’єру у великому асортименті. Красиво розставлений ​​посуд і декор привнесуть в інтер’єр тепло і своєрідність.

Кухні прованс

Стиль прованс – перенесе вас на середземноморське узбережжя Франції, подарує мрії і спогади про літо, море, розкішні кольори і фрукти. Меблі в стилі прованс, які для вас виготовлять, будуть з якісної натуральної деревини. При цьому, оскільки в цьому стилі тут переважають світлі тони, деревина буде вибілена і штучно зістарена. Кухня буде м’якою і ніжною. Але потрібно буде подбати про текстиль, декор та вінтажні елементи.

Кухні в стилі мінімалізм

Мінімалізм – як і скандинавський стиль, користується популярністю у власників невеликих кухонь. Меблі обов’язково повинні бути максимально функціональні. Оскільки неможливо обійтися без вбудованої техніки, дизайнери проведуть заміри приміщення і продумають, як використовувати кожен сантиметр площі.

Зонування приміщення для кухні

Вітальня, об’єднана з кухнею – такий варіант зонування кухні стає все більш популярним. Є дві течії в такому інтер’єрі: кухонний гарнітур може як би зливатися з основним фоном, або стати самим яскравим акцентом. У першому випадку замовте глухі шафи, у яких відсутні ручки (із застосуваннях особливої фурнітури). Стільницю слід встановити в тон до меблів та неяскравий фартух. У другому випадку буде доречне декоративне фрезерування та яскрава фурнітура.

Дизайн кухні з масиву – поєднання стилів

Еклектика – оскільки жоден стиль не існує в чистому вигляді, сучасні дизайнери студії PAN-Mebel створять гармонійний інтер’єр, поєднуючи елементи різних напрямків інтер’єрної моди. На нашому сайті ви зможете знайти безліч цікавих ідей, а потім втілити їх в життя, зробивши замовлення кухні в нашій компанії. 

Дизайн кухні з масиву | Топ-5 стилів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *