Чому замовляти меблі у PAN-Mebal

9 причин замовляти меблі у PAN-Mebel

▼ Основне правило нашого сервісу Клієнт завжди правий! Із цього ми виходимо у нашій роботі та обслуговуванні замовників.

▼ Ми докладаємо максимум зусиль, щоб виконувати всі обіцянки, які ми даємо.

▼ Ми без зайвих питань міняємо усуваємо будь-які неточності у наших замовленнях або повертаємо за них гроші.

▼ У нас ви знайдете систему знижок на великі замовлення та бонусні програми для постійних замовників.

▼ Ми допомагаємо підібрати дизайн ваших меблів і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання (для цього у працюють телефони, пошта, скайп).

▼ Ми постійно покращуємо якість наших робіт і скорочуємо терміни виконання замовлень.

▼ Ми завжди йдемо назустріч нашим замовникам і допомагаємо їм вирішити будь-які питання.

▼ У нас є розділ відгуків де ми не ховаємо негативні відгуки про нас.

▼ Ми дуже хочемо, щоб вам сподобалось наші меблі і ви повернулись до нас в майбутньому – тому ми дуже стараємось!

Гарантія на меблі від нашої студії – запорука вашої впевненості

Майстри студії PAN-Mebel більше 10 років створює якісні меблі для затишку та комфорту. Оскільки потреби у наших клієнтів дуже різні, то і меблі, які ми виготовляємо на замовлення надзвичайно різниться за розмірами, матеріалами, кольорами і ціною. Проте, ми завжди дотримуємося думки, що будь-який наш продукт повинен служити клієнту максимально довго, тому на меблі нашого виробництва ми надаємо гарантію термыном від 1 до 3 років.

Якщо стався гарантійний випадок, потрібно зателефонувати нам, повідомити адресу та прізвище замовника, на якого кого був укладений договір і описати характер проблеми. Ми домовимося про виїзд нашого представника в найкоротші терміни.

Гарантія не поширюється

Гарантія не поширюється у випадках, коли меблям було цілеспрямовано нанесені механічні пошкодження після їх монтажу у приміщенні замовника! Також гарантія не поширюється на випадки, коли меблі зазнавали значного впливу вологи або термічного впливу (висока або низька температура).

Після гарантійне обслуговування

Ми з радістю надаємо послуги з після гарантійного обслуговування меблів. Якщо в меблях з різних причин щось зламалося, відклеїлося, вилетіло, сильно забруднилася або ін., досить подзвонити, щоб домовитися про виїзд майстра. Детально опишіть суть проблеми і ми визначимо найбільш оптимальне рішення.

Замовлення 

Ми укладаємо з вами договір, де вказуються всі умови та особливі аспекти проекту. Згідно типового договору, виготовлення меблів на замовлення, включаючи час на доставку, становить від 15 до 30 робочих днів (вихідні не беруться до уваги). Але в деяких випадках, виходячи з технічних особливостей, ми можемо провести всі роботи швидше. 

Оплата 

Ви оплачуєте аванс в розмірі від 50% від повної вартості замовлення. Другу частину ви оплачуєте перед монтажем, коли меблі доставлена ​​вам додому. Монтаж меблів входить у вартість замовлення! Монтуємо відразу після доставки. 

Доставка 

Доставка меблів по Івано-Франківську – безкоштовна! Вартість доставка меблів за межі Івано-Франківська становить 10 грн. за 1 км. Ми доставимо меблі в будь-який куточок України!

Чому слід замовляти меблі у PAN-Mebel

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *