Чому замовляти меблі у PAN-Mebal

8 причин замовити меблі в Студії Сучасних Меблів UrbanWood

▼ Основне правило нашого сервісу Клієнт завжди правий! Із цього ми виходимо у нашій роботі та обслуговуванні замовників.

▼ Ми докладаємо максимум зусиль та виконуємо всі обіцянки, які даємо.

▼ У нас ви знайдете систему знижок на великі замовлення та бонусні програми для постійних замовників.

▼ Ми допомагаємо підібрати дизайн ваших меблів і з задоволенням відповімо на всі ваші запитання (для цього у нас працюють телефони, Viber, Telegram).

▼ Ми постійно покращуємо якість наших робіт і скорочуємо терміни виконання замовлень.

▼ Ми завжди йдемо назустріч нашим замовникам і допомагаємо їм вирішити будь-які питання.

▼ У нас є розділ відгуків де ми не ховаємо негативні відгуки про нас.

▼ Ми дуже хочемо, щоб вам сподобалось наші меблі і ви повернулись до нас в майбутньому – тому ми дуже стараємось!

Гарантія на меблі від UrbanWood – запорука вашої впевненості

Майстри Студії сучасних меблів UrbanWood більше 10 років створюють якісні меблі для затишку та комфорту. Оскільки потреби у наших клієнтів дуже різні, то і меблі, які ми виготовляємо на замовлення надзвичайно різняться за розмірами, матеріалами, кольорами та безперечно цінами. Проте, ми завжди дотримуємося думки, що будь-який наш продукт повинен служити клієнту максимально довго, тому на меблі нашого виробництва ми надаємо гарантію терміном від 3 до 10 років. Гарантія на меблеву фурнітуру встановлюється від 1 до 10 років, в залежності від компанії виробника фурнітури.

Якщо стався гарантійний випадок, потрібно зателефонувати нам, повідомити адресу та прізвище замовника, на якого кого був укладений договір і описати характер проблеми. Ми домовимося про виїзд до вас в найкоротші терміни.

Гарантія не поширюється

Гарантія не поширюється у випадках, коли меблям було цілеспрямовано нанесені механічні пошкодження після їх монтажу у приміщенні замовника! Також гарантія не поширюється на випадки, коли меблі зазнавали значного впливу вологи або термічного впливу (висока або низька температура).

Після гарантійне обслуговування

Ми з радістю надаємо послуги з після гарантійного обслуговування меблів. Якщо в меблях з різних причин щось зламалося, відклеїлося, вилетіло, сильно забруднилася або інше, досить подзвонити, щоб домовитися про виїзд майстра. Детально опишіть суть проблеми і ми визначимо найбільш оптимальне рішення для вирішення вашого питання.

Замовлення 

Ми укладаємо з вами договір, де вказуються всі умови та особливості проекту. Згідно типового договору, термін виготовлення меблів на замовлення, включаючи час на доставку, становить від 2 до 4 тижнів. Термін виготовлення виробів з масиву визначається для кожного виробу індивідуально та погоджується з замовником. 

Оплата 

Ви оплачуєте аванс в розмірі 20-25% від повної вартості замовлення. Другу частину у розмірі 25-30% ви оплачуєте перед монтажем. Коли меблі вже готові ви можете їх оглянути. І остаточний розрахунок у рохзмірі 50% сплачується замовником уже після завершення монтажу. Доставка (в тому числі  разі потреби винесення на поверх) та Монтаж меблів входить у вартість замовлення!

Доставка 

Доставка меблів по Івано-Франківську – безкоштовна! Вартість доставка меблів за межі Івано-Франківська становить 12 грн. за 1 км. Ми доставимо меблі в будь-який куточок України!

Чому слід замовляти меблі в UrbanWood

You May Also Like

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *